Porselen Karo İmalatçıları

Porselen Karo İmalatçıları

I2015 yılında kurulan bluezone vitrifiye pvt. Ltd, Hindistan'ın lider porselen karo üretim şirketidir. Hindistan'da fayans endüstrisinin zirvesine çıkmak, yalnızca müşteri odaklı bir uygulamaya ve fayans endüstrisinde tamamen devrim yaratma hırsına borçludur. Yarım on yıl ve birçok teknolojik gelişme sonrasında, bluezone vitrified için geriye kalan tek zorluk daha küresel bir varlığı keşfetmekti; 3 kıtada 10'dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla bu hedefe hayranlık uyandıran bir şekilde ulaştı ve hala daha fazlasını istiyor. Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına göre sertifikalandırılmış, karolarımızı son trendlere göre titizlikle geliştiren bluezone vitrified, dünyanın her köşesine yayılacağına söz vermiştir.
 
Her ülke ve her zaman kendileri için en iyisini seçmeye olan yakınlıkları emirlikle ilişkilerimiz sadece bir an meselesiydi. Ve maç Ortadoğu'ya yaptığımız ihracatla teyit edildi. Dünyada duvar ve yer porselen karo ihracatının öncüleri, bölgeye sayısız karmaşık olmayan ve başarılı ihracatı adımıza gerçekleştirdik.


Porselen karoları nerede kullanabilirsiniz?

Fayansların sadece mutfaklarınız veya banyolarınız için tasarlandığı günler geride kaldı, yeni çağ döşeme çözümleri, eviniz veya ticaretiniz olsun, yapısal alanınızın her bir parçası için mükemmel olan geniş bir döşeme çözümü yelpazesi sunuyor.

    

 

 

    

- yatak odaları için porselen karolar - kişisel alanınız bir tutam sizi hak ediyor ve biz bunu yatak odası karoları koleksiyonumuz aracılığıyla sunuyoruz
- oturma odaları için porselen karolar - oturma odası karo koleksiyonumuzdaki porselen stil, durum ve konfor eşdeğeri
- mutfaklar için porselen karolar - bir sonraki çağdaş ve daha az sorunlu mutfak karolarınız büyülü bir deneyim sağlar
- banyolar için porselen karolar - sizi yeni on yıla götürmek için zamansız banyo karosu koleksiyonumuzdan ilham alın
- ticari amaçlı porselen karolar - hareketli ve sağlam ticari amaçlarınız için sadece şık değil, aynı zamanda dayanıklı olan mükemmel karo çözümünü sunuyoruz

Çoklu uygulamalarıyla, bildiğimiz gibi fayanslar gelişti - fayanslarımız artık parlak, rustik, şeker, saten ahşap ve yüksek parlaklık gibi çeşitli tasarımlar, sanatlar ve dokularda geliyor. Bu karo artık dijital baskı teknolojisi ile basılmaktadır. Tüm bunlar, duvar ve yer karoları ile çeşitli şeylerin denenmesine ve başarılmasına olanak tanıyan dijital baskı platformları sayesinde mümkün ve uygun maliyetli.

Porselen Vitrifiye Fayans

Mermer ve taş döşeme çözümlerinin sınırlamaları, vitrifiye karoların ortaya çıkmasına neden oldu. Bu, hoş bir alternatif olarak gelen, oldukça düşük gözenekli porselen karo türüdür. Bu porselen vitrifiye karonun neme dayanıklı bir amacı, tekrar tekrar ve dış mekanda kullanımı teşvik etmesine ve sonunda keşfedilen tasarım olanaklarıyla bu karoları evinize ve her yere girmesine neden oldu.

İhracat ürünlerimiz

    

Mat sırlı porselen karolar, porselen karo üzerine sır kaplama uygulanarak oluşturulan sırlı yüzeyli karolardır. Bu parlak yüzey, üzerine dijital olarak benzersiz desenler basmayı mümkün kılar. Böylece, taşlar, tuğlalar, ahşap ve hatta bütün peyzajlar gibi çok sayıda stil ve tasarımdaki her türlü görünümü taklit etmek. Zeminlerde yer alan sırlı porselen karoların dizaynı, odalarınızın genel görünümünü arttırırken,
- sırlı porselen karolar, yerden ısıtma ile mükemmel bir şekilde kullanıma uygundur,
- yoğun bir ticari kullanım için en iyi seçenekler
- suya ve dona karşı dayanıklı olması nedeniyle dış mekanlar için en iyi seçim
- son derece dayanıklı
- daha yüksek kalınlık ve yoğunluk, yüksek ayaklı alanlarda daha sağlam bir kullanım sağlar

Cilalı Sırlı Porselen Karolar

Daha pratik bir amaç ve hemen her mekana uygun uygulamalar için piyasadaki diğer seçeneklere göre cilalı sırlı porselen karolar tercih edilmektedir. Cilalı sırlı porselen karolar, nihai sonucun tek katmanlı, çok cilalı bir karo olduğu sırlı bir porselen karo çeşididir, porselen karolara dijital olarak basılmış bir tasarım katmanı uygulanarak oluşturulurlar. Çok çeşitli stil, renk ve dokulara sahiptirler. Bu karonun çarpıcı çekiciliği, onu herhangi bir veya tüm döşeme amacı için mükemmel bir seçim haline getirir. Avantajları, sırlı porselen karolara nispeten benzer, ancak aynı zamanda şunları da içerir:
- leke ve çizilme direnci
- parlak cilalı yüzey birinci sınıf bir çekicilik sağlar

Sırlı porselen karoların ve cilalı sırlı porselen karoların çok amaçlı kullanımı ve rakipsiz tasarım seçenekleri, onları iç mimarlar ile stil ve lüks fanatikleri arasında tercih edilen bir seçenek haline getiriyor. Dijital baskı teknolojisi, bu karolar üzerinde hiçbir tasarımın yaratılmasının imkansız olmamasını sağlamıştır. Hoş ve dayanıklıdırlar ve karoların parlaklığı ve parlaklığı döşemelerin ömrü boyunca korunur.

Paketleme ayrıntılarını dışa aktar
Ürünler 600 x 600 mm ve 600 x 1200 mm porselen karo olmak üzere iki ebatta teslim edilmektedir.

Language:- sesothosundaneseswahiliswedishthaiturkishukrainianyiddishzuluportuguese